Rita mahnit në Nju Jork…dhe zërat e ndarjes së radhës përforcohen

19/12/2014 00:00

Sa i përket jetës personale, ajo po kalon ndoshta vitin më të vështirë të saj, por kjo nuk e pengoi që të shkëlqejë me prezencë dhe profesionalizëm në skenën e Jingle Ball në Nju Jork.

Këngëtarja 24-vjeçare u shfaq me një fustan të kuq tepër transparent dhe një palë çizme të zeza për kombinim.

Rita ndezi skenën dhe publikun, pavarësisht qarkullimit të zërave në mediat rozë se romanca e saj me këngëtarin Ricky Hilfiger ka përfunduar.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel