Ferrari i mrekullueshëm i Cristiano Ronaldos

30/10/2014 00:00

Cristiano Ronaldo duket se është shumë i lidhur me fanelën e skuadrës së tij dhe për këtë arsye u paraqit në stërvitje me një Ferrari jo të kuqe, por të bardhë.

Klikoni videon e mëposhtme për të parë makinën e mrekullueshme sportive me të cilën sulmuesi portugez i Realit u paraqit mëngjesin e së enjtes në stërvitje.

Top Channel