Beyonce, koha për të pushuar

14/07/2013 09:55

Pas një viti të mbushur me punë pas lindjes së vajzës së saj të parë, për Beyonce është koha për të pushuar.

32-vjeçarja, aktualisht në Florida, është duke shijuar pushimet e para buzë detit përkrah të bijës 19-muajshe.

Një nënë e devotshme, Beyonce tregoi të gjithë që gjen në përkujdesjen e vazhdueshme për Blue Ivy, duke nisur nga shoqërimi i të bijës në plazh dhe deri tek përzgjedhja e kujdesshme e ushqimit, në të cilat mbizotërojnë perimet.

Të gjitha imazhet e këtyre pushimeve u publikuan nga vetë këngëtarja, në profilin e saj në rrjetin “Instagram” dhe “Tumblr”.

Top Channel