Selena Gomez i dhuroi fansave të saj një spektakël të papritur, gjatë një koncerti të mbajtur në Boston, SHBA.

Përpara fansave të saj të shumtë, 20-vjeçarja kishte zgjedhur të vishte një fustan të hapur, pa asnjë poshtë.

Një zgjedhje e rrezikshme, e cila “e tradhëtoi” për disa sekonda në skenë, përpara se Gomez të kuptonte se çfarë po ndodhte dhe të merrte masa, duke ndryshuar qëndrim.

Pa dyshim, “fatlumët” e radhëve të para të publikut do të jenë kthyer në shtëpi të kënaqur për faktin se performanca e Selenës justifikoi plotësisht çmimin e kripur të biletës për ta ndjekur live.

Top Channel