Është bërë e famshme me sete të tilla fotografike dhe Rosie Huntington-Whiteley tregon pse është një nga modelet më të kërkuara në botë në disa poza për revistën ‘Muse’.

26-vjeçarja tregoi format e saj për aparatin e fotografit Guy Aroch.

Rosie Huntington-Whiteley është e dashura e aktorit të filmave aksion Jason Statham. Ajo gjithashtu ka nisur karrierën kinematografike në vitin 2011 me pjesën e tretë të filmit ‘Transformers’.

Top Channel