Robin, një arsye e qartë për t’u penduar

24/06/2013 00:00

Robin van der Vaart, futbollisti i kombëtares holandeze, me siguri do të ketë ndierë një shtrëngim në kraharor, kur ka parë imazhet e fundit të ish-bashkëshortes së tij.

35-vjeçarja Sylvie vendosi të shfaqte format e saj të admirueshme për firmën e veshjeve të brendshme “Hunkemoller”, në të cilën ajo tregoi edhe një herë më shumë se mosha duket se nuk kalon për të.

Van der Vaart dhe modelja holandeze u divorcuan në janar 2013, pasi një moment nervozizmi, futbollsiti e dhunoi fizikisht gjatë ditëve të Krishtlindjeve, ngjarje për të cilën ai është shprehur i penduar në të shkuarën.

Pendim, plotësisht i kuptueshëm duke parë këto imazhe të kësaj “bukurie holandeze”.

Top Channel