Cristina Aguilera rikthehet në formën e saj më të mirë

19/06/2013 00:00

Christina Aguilera përfitoi nga performanca në finalen e “The Voice” në Los Anxheles të Shteteve të Bashkuara për të treguar rikthimin e saj në format ideale trupore.

32-vjeçarja këndoi “Feel this Moment” së bashku me Pitbull e veshur me një fund të zi dhe një bluzë të ngushtë. Këngëtarja i është nënshtruar një diete të fortë dhe aktiviteti fizik për t’u rikthyer në formën e saj më të mirë duke lënë pas paraqitjen mbipeshë të dhjetorit të kaluar në “American Music Awards”.

Top Channel