Merr dy me “koston” e një

10/05/2013 14:10

Një prej vajzave që po fiton më shpejt famë në botën e spektaklit, Vanessa Hudgens, nuk e ka mbajtur sekret se puna e saj i dedikohet orëve të lodhshme dhe të gjata të kaluara në palestër.

E njohur për stilin e saj unik në veshje, 24-vjeçarja nuk zhgënjeu duke u paraqitur si zakonisht, në të njëjtin orar në palestrën e saj të preferuar.

Megjithatë, këtë herë, në vend të një, ishin dy Hudgens.

Aktorja shoqërohej në palestër së bashku me motrën e saj Stella, e cila gjykuar thjesht nga pamja, mund të konsiderohet një “klon” i vërtetë.

Top Channel