Stërvitet rregullisht dhe është votuar dikur si femra më e bukur në planet, por Britney Spears tashmë mund të quhet “zonja Celulit”.

Këngëtarja e famshme tregoi lëkurën e saj si portokall kur po shkonte në palestër ditën e hënë.

Ajo kishte veshur një palë pantallona të shkurtra dhe pamja nuk ishte sigurisht e bukur.

 

Top Channel