Rita Ora, e ëmbël për reklamën

14/03/2013 21:30

Rita Ora është imazhi i markës sportive Superga dhe këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova shfaqet shumë e ëmbël në reklamën për këtë markë.

23-vjeçarja ka postuar një foto në rrjetet sociale ku është e veshur e gjitha me të bardha duke shkruar: “Një pjesë nga fushata reklamuese e koleksionit të Superga për vjeshtën.”

Këngëtarja po përgatitet aktualisht për një koncert në Zelandën e Re, koncert që do të mbahet të mërkurën e ardhshme.

Top Channel