Olga Kurylenko, e mahnitur nga Tom Cruise

13/03/2013 00:00

Ka interpretuar përkrah disa nga aktorëve më të famshëm hollivudianë, duke përfshirë këtu Ben Affleck dhe Daniel Craig, por Olga Kurylenko ka mbetur e mahnitur nga Tom Cruise.

Aktorja 33-vjeçare e ka përshkruar kolegun e saj me të cilin ka punuar në filmin ‘Oblivion’ si një “person mahnitës”.

Në një intervistë për revistën ‘V’, Olga deklaroi: “Do të rrija duke e parë gjithë ditën. Kam mësuar shumë nga ai.”

“Tom është një nga aktorët më bujarë me të cilët kam punuar dhe është shumë energjik”, shtoi aktorja ukrainase.

Top Channel