Kunis, darkë romantike me Kutcher

25/06/2012 10:20

Ata vazhdojnë të thonë se janë vetëm shokë, por një darkë romantike mes Mila Kunis dhe Ashton Kutcher tregon se gjërat janë shumë më ndryshe.

Aktorja 28-vjeçare u pa me një fustan të zi të shkurtër në një darkë me aktorin Ashton Kutcher në Santa Monica.

Edhe javën e kaluar Kunis dhe Kutcher u panë bashkë në Hollivud disa herë.

Herën e fundit që është shprehur publikisht mbi këtë romancë të pazyrtarizuar, Kunis u shpreh se zëra të tillë janë “absurde” edhe pse makinat e tyre parkohen shpesh në shtëpitë e njëri-tjetrit.

Një burim është shprehur para pak kohësh për revistën ‘People’: “Ata të dy janë beqarë dhe po ia kalojnë mirë. Nuk ka asgjë serioze, janë thjesht dy miq që po kënaqen.”

Top Channel