Perry: Vetëm unë dhe Russel e dimë përse u ndamë

21/06/2012 00:00

Që prej divorcit ka patur shumë spekulime rreth motiveve që cuan në ndarje Katy Paerry-n dhe Russel Brand.

Në një intervistë për “The Hollywood Reporter, këngëtarja 27-vjeçare thotë se vetëm ajo dhe ish-bashkëshorti i saj i dinë arsyet e vërteta që sollën ndarjen.

“Askush nuk e di se cfarë ka ndodhur realisht, me përjashtim të dy njerëzve, mua dhe Russel”, thotë Katy.

Katy gjithashtu rrëfeu se gjatë turit të saj ‘California Dreams’ ajo shpesh ka qenë e mërzitur dhe ka shpërthyer në lot për jetën e saj personale.

“Ka ditë kur unë jam shumë e mërzitur për atë cfarë më ka ndodhur në jetën personale. Shpërthej në lot dhe ndihem e trishtuar”, thotë Karry.

Pop-star-i ka arritur të fituar rreth 44 milionë dollarë vitin e kaluar, duke e bërë atë një prej artisteve më të paguara.

Top Channel