Madonna, pas gjoksit tregon të pasmet

13/06/2012 14:20

Fotoja e Madonna me gjoksin jashtë gjatë koncertit të saj në Stamboll të Turqisë bëri xhiron e botës, por këngëtarja 53-vjeçare vendosi që zhveshjen ta vazhdonte në koncertin e radhës.

Këtë herë mbretëresha e pop-it vendosi që të shfaqte për publikun në Romë të pasmet e saj.

Striptizmi
sërish u bë gjatë këngës ‘Human Nature’.

Madonna ka nisur turin e saj botëror të quajtur MDNA dhe të martën ishte në stadiumin Olimpico të kryeqytetit italian për kënaqësinë e publikut italian.

Top Channel