Pamela Anderson, mall për shtëpinë

05/06/2012 17:40

Pamela Anderson kërkon të rikthehet në Kanada, vendlindjen e saj.

Bjondja e famshme e serialit ‘Baywatch’ mendon se ka kaluar shumë kohë në Los Angeles (SHBA) dhe se e ka marrë malli për Vankuverin, vend në të cilin është shprehur se ndihet vetvetja.

“Në Kaliforni më duket vetja sikur po luaj ndonjë rol, ndërsa në shtëpinë time jam e qetë. Mbledh flokët, vesh diçka shpejt e shpejt dhe dal për shëtitje. Është një ndjenjë fantastike”, është shprehur modelja “eksplozive” për ‘The Sun’.

Pamela Anderson jeton në Los Angeles që në vitet ’80 kur nisi karrierën si modele e tani e ndan kohën mes qytetit kalifornian dhe Vankuverit.

Top Channel