Kim Kardashian, plazh në Meksikë

05/06/2012 20:30

Kim Kardashian ndodhet në Meksikë së bashku me familjen e saj dhe paparacët nuk humbën rastin për ta fotografuar me bikini në plazh.

31-vjeçarja për momentin është e lidhur me këngëtarin Kanye West.

Gjithashtu po xhiron edhe sezonin e shtatë të reality-show-t që tregon jetën e saj dhe të motrave.

Top Channel