“Maroon 5”, protagonisti i papritur i sfilatës së “Victoria”

10/11/2011 17:30

Këngëtari i “Maroon 5”, Adam Levine, u shndërrua në protagonist të papritur të evenimentit që bashkon femrat e konsideruara si më tërheqëse në glob, sfilatën e madhe të “Victoria Secret”.

Levine u ngjit në pasarelë dhe i dedikoi një serenatë të papritur të dashurës së tij modele, Anne Vyalisyna, ndërsa rusja ishte duke sfiluar një komplet mbathjes ngjyrë bojëqielli.

Megjithatë, Vyalitsyna ishte vetëm një prej emrave të mëdha të mbrëmjes, ku ishin të pranishme të gjitha supermodelet e mëdha si Adriana Lima, Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, Erin Heatherton, Doutzen Kroes apo Chanel Iman.

FOTO GALERI
2/9
Supermodelja Adriana Lima, ne pasarele

Top Channel