Longoria “privatizon” vajzën e Beckham

04/11/2011 12:25

Një “Shtëpiake e Dëshpëruar”, Eva Longoria u duk jashtëzakonisht e lumtur duke mbajtur në krahë vajzën disa muajshe të çiftit Beckham.

Aktorja e famshme ishte duke shoqëruar miken e saj Viktoria në stadium, për të asistuar në një ndeshje të David, në Los Anxhelos, por duket e pamundur që ajo të ketë arritur të shohë ndonjë pjesë nga takimi.

Gjatë të gjithë 90-minutëshit, Longoria refuzoi që t’i dorëzonte Harperin nënës së saj, duke e “privatizuar” vajzën sikur të ishte e saja.

Në një intervistë të publikuar pak kohë më parë, Longoria shprehte të gjithë dashurinë e saj për fëmijët dhe keqardhjen që ende nuk kishte gjetur partnerin e duhur për ta bërë nënë.

FOTO GALERI
1/5
Eva Longoria nuk i ndahet asnjë çast vajzës së çiftit Beckham

Top Channel