" /> ">

Elbasan, plagosen atë e bir

25/04/2011 10:00

Dy persona janë plagosur mbrëmjen e kaluar me armë zjarri në lagjen “28 Nëntori” në Elbasan.

Sipas informacioneve të fundit të lënduar kanë mbetur babë e bir, 49 vjec dhe 25 vjec, anëtarë të familjes Baku.

Të plagosurit ndodhen në spital në gjendje të rëndë, por nuk dihen ende motivet dhe autorët e ngjarjes.

Top Channel