OSBE, mbërrin sot Evaldas Ignatavicius

27/01/2011 13:55

Mbërrin sot në Tiranë përfaqësuesi i kreut të presidencës së OSBE-së Evaldas Ignatavicius.

Vizita e zyrtarit të lartë vjen pas situatës që po kalon vendi, pas demonstratës së 21 janarit.

Ignatavicius pritet të ketë takime me presidentin e Republikës, Bamir Topi, kryeministrin Sali Berisha dhe përfaqësues të BE-së dhe SHBA-ve.

Top Channel