Miley pa të mbathura, Perez Hilton rrezikon burgun

19/06/2010 12:00

Një imazh i Miley Cyrus që zbret nga makina, gjatë xhirimeve të një spoti, zbulon se këngëtarja nuk ka veshur të mbathura.

Por ka një problem, Miley është vetëm 17 vjec, pra blogeri më i famshëm në rrjetet sociale Perez Hilton rrezikon të ndëshkohet me burg,sepse ka kryer një krim ndaj një minoreneje.

Polemikat kanë shpërthyer në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Shumë e cilësojnë aktin e Hilton si një veprim shumë të gabuar, pasi Miley është ende ikonë e adoleshentëve. Familja e aktores dhe këngëtares nuk ka dashur ta denoncojnë Perez, por e ka përcaktuar atë thjesht si ‘idiot’.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel