Ronaldo me të dashurën pozon për Armanin

17/06/2010 10:35

Cristiano Ronaldo, futbollisti bukurosh portugez imazhi i ri i veshjeve intime Armani dhe modelja ruse Irina Shayk janë cifti i momentit.

Shumë të përfolur, të suksesshëm dhe duket se rruga e tyre bashkë do të jetë e gjatë.

Nga New York në KLos Angeles, nga Londra në Romë, Paris, Tokio e Milani imazhi i Cristiano-s në fotot gjigante nëpër reklama i tërheq vëmendjen shumëkujt.

Ndërkohë Ronaldo është i impenjuar më botërorin dhe vec kësaj e ka vëmendjen vetëm të Irina.

Modelja ruse ka një fizik përfekt dhe duket se është njohur me futbollistin pasi është bërë imazh për firmat e mëdha. Cifti ka kaluar disa ditë pasionante në jaht mes Korsikës dhe Sardenjës.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel