Bundchen sërish në pasarelë

15/06/2010 10:30

Gisele Bundchen tre muaj më parë deklaroi se donte të hiqte dorë nga pasarelat dhe se do të merrej vetëm me spotet e markave më të rëndësishme.

Por në fakt e shohim që të sfilojë për shtëpinë e modës braziljane “Colcci” në formë fizike të shkëlqyer.

Në dhjetor ajo u bë nënë e të voglit Benjamin, fryt i dashurisë me bashkëshortin e saj Tom Brady. Asokohe ajo deklaroi: Mendoj se kam dalë në pension përsa i përket sfilatave…Kurse tani e shohim sërish në pasarelë dhe pyetja e madhe që bëhët është: Cfarë e bëri Gisele të ndryshonte mendje?

FOTO GALERI
2/4

Top Channel