Lezhe, plagosen me arme zjarri nene e bir

25/05/2010 10:20

Plagosen me arme zjarri nene e bir dhe dyshimet e para te policise, bien mbi nusen e shtepise.

Plagosja e dyfishte ndodhi ne familjen Cuka ne fshatin Gjorm ne Lezhe, ku Behare Cuka 80 vjec dhe djali i saj Baftjar 52 vjec u plagosen me cifte.

Policia ka nisur hetimet per ngjarjen e rende, per te gjetur autorin dhe shkaqet e krimit.

Top Channel