Itali, abuzonte me femije 4 vjecare, arrestohet

22/05/2010 15:40

Ka abuzuar me tre femije 4 vjecare. Arrestohet nje portier, 45 vjec, i nje shkolle fillore te Salernos, ne Itali.

Abuzimet ndodhnin ne banjat e shkolles, ku 45 vjecari bente edhe foto pornografike.Policia eshte vene ne levizje pas denoncimeve te disa prej femijeve.

Pas kontrollit ne banesen e te arrestuarit jane gjetur foto te akteve seksuale dhe prova te tjera qe e implikonin.
 

Top Channel