SHBA, tenton te hape porten e avionit ne fluturim

24/01/2010 13:35

Nje avion i nisur nga Uashingtoni per ne Las Vegas eshte devijuar ne Denver kur nje nga pasagjeret u perpoq te hapte deren e avionit.

Mjeti, i “United Airlines”, eshte ulur menjehere ne aeroportin e Denverit dhe personi pergjegjes per gjestin u ndalua per t’u marre ne pyetje.

“Eshte e pamundur te hapen dyert e avionit gjate fluturimit”, eshte shprehur zedhenesi i aeroportit te Denverit, duke qetesuar pasagjeret.

Top Channel