Feste Krishtlindjesh ne Barbados, prane detit per Rihanna-n.

Kengetarja ka perfituar nga disa dite pushimi, per t’u kthyer ne vendin e saj te origjines dhe per te qendruar pak kohe me te miqte e vjeter dhe familjen.

Por silueta e saj tregon se Rihanna ka shtuar kilograme. P.sh fundshpina e saj nuk eshte ne top-forme, dhe duket me e rrumbullakosur sec duhet.

Ndoshta shkak per kete eshte bere ushqimi hiperkalorik qe ka konsumuar Rihanna ne familjen e saj.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel