Meg Ryan, e lodhur dhe e plakur

29/12/2009 11:45

Meg Ryan eshte dobesuar shume dhe ne foto duket ne gjendje jo fort te mire.

Duke qene aktore Hollywood-i i duhet te mbaje trupin ne forme, por mesa duket ajo eshte treguar shume serioze ne kufizimin e ushqimit.

Aktorja 48-vjecare, ne krahasim me dy vite me pare, tani duket e lodhur, shume e dobet dhe e plakur.

Meg ka nje vajze te adoptuar, si dhe nje djale 17-vjecar me ish-bashkeshortin Dennis Quaid.

“Pasi kalova 40 vjec, e kuptova qe nuk mund te kishte rini te perjetshme per mua. Megjithate nuk jam e merzitur. Interesat e mia jane me te medha dhe sot e ndjej veten me krijuese se kurre”, deklaroi pak kohe me pare Ryan.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel