Ivana Trump, e perzene nga avioni per sjellje te dhunshme

27/12/2009 14:25

Ivana Trump, ish-gruaja e miliarderit amerikan Donald Trump, eshte perzene nga nje avion qe ishte drejtuar per ne New York, pasi ka ofenduar disa femije qe luanin neper korridor.

Dhe jo vetem kaq, Trump ka treguar nje sjellje edhe me te pahijshme kur asistentet e fluturimit u perpoqen ta qetesonin.

Edhe pse fillimisht u ftua te dilte me vullnetin e saj nga avioni, Trump refuzoi duke u shoqeruar me pas jashte mjetit nga policia.

Top Channel