Bloom-Aniston bashke? Cfare genjeshtre!

14/12/2009 11:20

Kohet e fundit ishte folur per nje miqesi shume intime mes Orlando Bloom dhe Jennifer Aniston, por mesa duket asgje nuk ka qene e vertete pasi aktori hollivudian eshte fotografuar ne Las Vegas me modelen bukuroshe Miranda Kerr.

Bloom dhe australiania jane bashke prej disa vitesh dhe shpesh here ne dem te tyre kane dale zera per ndarje te mundshme, por cdo here ata i kane pergenjeshtruar me vepra.

Nderkohe, vellai i modeles, Matthew, konfirmon se cifti eshte fejuar zyrtarisht. “Me ne fund Orlando vendosi dhe beri propozimin per martese”, thekson Mathew.  
 

Top Channel