Victoria Beckham humbet kepucen

12/12/2009 12:15

Victoria Beckham me gjithe klasin qe ka i qellon qe te humbase kepucet dhe te dale zbathur.

Pasi del nga makina vetem me nje kepuce veshur, Vic tregon kembet e saj super te kuruara.

Zonja e David po shkonte ne nje feste private dhe mbante veshur nje fustan nga stilistet e saj personale shoqeruar me kepuce teper te larta. Nuk i dihet cfare ka ndodhur rruges ama Vic zbriti nga makina me nje kepuce.

Victoria shquhet per kepucet super te larta qe mban, te cilat po i demtojne kurrizin dhe po e kerrusin te shpatullat.

Ajo po ndjek rregullisht nje disipline ku fokusohet ne fuqizimin e trupit dhe muskujve te saj.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel