Rihanna kerkon te flase me Brown

11/12/2009 12:55

Duket se Rihanna nuk mund te jetoje dot pa folur me ish-te dashurin e saj, Chris Brown, i cili e qelloi brutalisht pas nje grindjeje per motive xhelozie.

Kengetari nuk mund t’i afrohet Rihanna-s pas nje vendimi gjykata. Rihanna nderkohe kerkon t’i flase atij dhe beson se Chris mund te mesoje nga gabimet e kryera.

“Nuk mund te mendoj se nuk do t’i flas me. Emocionet e forta ekzistojne dhe jam e bindur se ai do te ndryshoje”, thote Rihanna per revisten “Glamour”.

Top Channel