Gisele Bundchen eshte bere mama. Modelja ka sjelle ne jete nje djale, disa dite para dates se parashikuar nga mjeket qe ishte me 14 dhjetor.

Ende nuk njihet emri i femijes, i pari per 29 vjecaren dhe i dyti per partnerin e saj Tom Brady.

Te dy do te martohen ne shkurt.

Modelja nuk eshte informuar gjate shtatzenise per seksin e femijes.

Top Channel