Barton: Ja pse nuk kam nje te dashur

09/12/2009 21:40

Mischa Barton shprehet se ende nuk ka gjetur nje te dashur dhe per kete ia hedh fajin sjelljes se saj.

Protagonistja e “The O.C.” pohon se asnje mashkull nuk do deshiroje te dale me te nese meson te fshehtat e karakterit te saj. “I ve njerezit ne siklet. Nuk di as nga t’ia nis per te radhitur gjerat. Mendoj se per kete arsye paparacet me duan dhe arrijne te me kapin ne momente jo te pershtatshme”, thote Burton.

Kohet e fundit, aktorja amerikane eshte shfaqur ne kronikat gossip per shkak te problemeve me alkoolin. Ndoshta kjo eshte arsyeja per sjelljen jo shume etike kundrejt meshkujve…

Top Channel