Vret femijet dhe me pas veten

03/12/2009 10:10

Ka vrare dy femijet e tij 6 dhe 8 vjec dhe me pas vetevritet.

Ngjarja e rende ka ndodhur ne Moske.

Protagonisti ka qene nje emigrant klandestin nga uzbekistani, 53 vjec, i cili ka mbetur i papune.

Kufomat e viktimave jane gjetur nga pronarja e dhomes se marre me qera nga emigranti.

Top Channel