Colin Farrell, baba per here te dyte

31/10/2009 09:55

Eshte mashkull femija i dyte i Colin Farrell. E fejuara e aktorit irlandez, Alicja Bachleda, 26 vjece, ka lindur.

Vogelushi quhet Hanry dhe ka dale ne jete me 7 tetor ne Los Angeles, por lajmi eshte bere i ditur vetem sot.

Cifti eshte njohur gjate xhirimit te “Ondine”, film qe duhet te dale se shpejti ne kinema.

Farrell eshte babai edhe i nje djali 6 vjecar te cilin e ka me Kim Bordenave.

Top Channel