Hunziker, pjese e jetes mondane te Hollywood

29/10/2009 10:35

Ndersa ndodhet ne Shtetet e Bashkuara per te xhiruar filmin “Krishtlindje ne Beverly Hills”, Michelle Hunziker gjen pak kohe te lire per t’iu kushtuar mondanitetit te Hollywood.

Bashke me kolegun Thomas Gottschalk (me te cilin drejton show-n televiziv gjerman ‘Wetten dass’) Michelle ka shkuar ne premieren e ‘This is it’, filmit per jeten e Michael Jackson.

Edhe atje, Michelle ka patur fansa dhe ka firmosur autografe.

Eh Michelle…me emblesine dhe karizmen qe ka ajo rremben shume zemra njerazi.

Top Channel