Fatkeqesia e njerezve me probleme fizike nuk qendron vetem tek veshtiresia ne manovrimin gjate perditshmerise, por ne bezdine e paragjykimit te te tjereve dhe i vetmi qe mund te fliste per kete eshte ish pjesemarresi i Big Brother, Antonin Baha.

“Ne fillim me ngacmonin ne rruge. Batuta me e rende ishte ajo kur me thoshin xhuxh”, tregon Ani. Ai shton se edhe ata qe duhet te jene te drejte e te barabarte jane po aq paragjykues si njerezit e rrugeve. Mbi te gjitha, fale BB ai ka me shume pune se kurre me pare.

“Jeta pas BB me ka ecur mire. Sezone dasmash, lokali dhe puna si dj, mire”, shton Ani. Pavaresisht nga pamundesia fizike, sensi i tij i humorit nuk shuhet kollaj dhe vecanerisht marredhenia me seksin e kundert. “Kur u lidha me nje goce me besuan femrat qe kisha te dashur dhe ato te gjatat hanin inat”, shton me humor.

Ani flet edhe per momentet kur e kuptoi se jeta e tij do ishte ndryshe nga ajo e bashkemoshatareve. “Kur isha ne fillore e kuptova se isha pak me i shkurter nga te tjeret. Nuk me zhvilloheshin kycet e kembeve dhe te duarve”, pohon Ani. Por dashuria per jeten dhe per cdo gje tjeter e ben Anin te ece me koken lart.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel