Chris Brown: Rihanna-n e dua ende

22/10/2009 13:55

Nuk mund t’i afrohet pas denimit te gjykates, por Chris Brown dashuron ende Rihanna-n.

Kengetari eshte larguar nga popstar pas nje procesi gjyqesor, kur pranoi se e kishte keqtrajtuar gjate nje grindjeje ne shkurt te 2009.

Ai duhet te qendroje 100 metra larg Rihanna-s, megjithate ndenjat e Chris nuk jane zbehur …ai eshte ende i dashuruar pas saj.

“Ndjenjat jane ndjenja dhe nuk mund te largohen brenda nje nate. Kemi qene miq prej vitesh. E kam te veshtire ta harroj, ajo eshte ne zemren time”, thote Chirs.

Si do te veproje tani Rihanna? Do t’i rikthehet historise se saj te trazuar me kengetarin e dhunshem?

Top Channel