Chris Brown i kthehet koncerteve

21/10/2009 15:40

Po perpiqet per te rregulluar imazhin e vet ne syte e admiruesve Chris Brown, i cili ka lajmeruar kthimin ne skene pas gjyqit per dhunen e ushtruar ndaj te dashures se tij te atehershme, Rihanna.

Reperi amerikan nuk del per publikun qe prej shkurtit kur dhe u arrestua per sulmet ndaj kengetares.

Nje pjese e fitimeve te koncerteve do te shkojne per bamiresi ne favor te nje organizate qe merret me personat e dhunuar ne familje.

Ndalesa e pare e turneut eshte ne Houston me 14 nentor.

Top Channel