Klaudia eshte nje artiste e mirefillte. Ajo adhuron qe te luaje me zjarrin, te hedhe shkendija ne hapesirat e erreta dhe te ndeze imagjinaten e atyre qe e shohin.

Madje ajo eshte nje vajze vertet e zjarrte. “Eshte nje gje e vacante dhe kam qene nder te parat qe e kam futur ne Shqiperi”. Por nuk eshte e lehte te ndezesh vend e pa vend sepse kur luan me zjarrin mund te digjesh.

“Nje pjese e dores me ka marre flake por nuk perseritet me. Hera e pare ishte shume ne ankth. Kam qene me nje shokun tim. Ishte nje feste me kengetare shqiptare”, shprehet Klaudia. Si nje femer qe eshte mesuar te menaxhoje zjarrin, njerezit i ka akoma me te perballueshem.

“Ne fillim nuk e dinin se cfare ishte por me pas e mesuan qe publiku e pelqente”, shton 20 vjecarja. Nje vajze qe luan me zjarrin, si profesion e ka edhe perballjen me opinionin. Per te ndjekur pasionet e veta, ajo duhet te sakrifikoje. “Nuk kam kohe te dal fare dhe, por kam kohe qe te studioj”, shton Klaudia.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel