Komedi aksioni per Kevin Costner

21/09/2009 20:30

Filmi i ardhshem i Kevin Costner do te jete nje komedi aksioni me titullin “Duke mesuar italishten”. Projekti do te drejtohet nga Kevin Reynolds dhe do te regjistrohet ne Mynih.

Sipas thenieve te vete regjisorit, xhirimet do te fillojne ne “shkurtin e ardhshem dhe filmi do te kete nje buxhet prej 35 milione dollaresh”.

Vazhdon keshtu bashkepunimi mes Reynolds e Costner. Te dy kane punuar se bashku ne “Fandango”, “Robin Hood, princi i hajduteve” dhe “Waterworld”.

Top Channel