Grabiten bizhu e para nga shtepia e Bloom

17/07/2009 12:10

Vidhet shtepia e Orlando Bloom ne Los Angeles. Aktori nuk ka mundur te beje asgje vecse te lajmeroje policine persa ka ndodhur.

Mesohet se bukuroshit i kane vjedhur bizhu dhe para duke u gdhire dita e merkure.

Faqja popullore e thashethemeve TMZ njoftoi se jane grabitur objekte me vlere 500 mije dollare, por kjo shifer nuk eshte konfirmuar ende nga hetuesit.

Top Channel