Madonna ne San Siro, homazh Michael Jackson

14/07/2009 22:25

Madonna i ka bere homazh mikut te saj Michael Jackson kete mbremje ne San Siro ne ndalesen e pare nga dy te tilla ne Itali.

Mbreteresha e popit gjate fillimit te spektaklit, ka kujtuar Jacko pasi kendoi kengen “Holiday”, nderkohe qe ne skene eshte shfaqur fotografia e mbretit te popit.

Nje prej balerineve te Madonnes eshte ngjitur ne krye te skenes dhe ka imituar levizjet e kengetarit.

Top Channel