Jolie dhe Pitt bashke ne New York

14/07/2009 16:00

Angeline Jolie dhe bashkeshorti i saj, Brad Pitt do te transferohen se bashku ne New York. Cifti ka marre nje shtepi ne Upper West Side te Manhattan-it.

Shtepia qe u ka kushtuar rreth 25 milion dollare ka nje oborr te madh por mbi te gjitha ka shume dalje emergjence per te mundesuar shmangien nga paparacet.

Dy yjet hollivudiane do te jetejne ne nje shtepi bashke me femijet e tyre.

Femijet e ciftit te cilet aktualisht jetojne ne Los Angeles nuk do ta kishin problem nje transferim ne New York pasi ata jane mesuar te ndjekin prinderit e tyre deri ne fund te botes.

Prej kohesh perflitej nje transferim ne New York i Angeline Jolie e pashoqeruar nga Brad Pitt pas krizes bashkeshortore qe tashme duket se eshte shume larg.

Top Channel