D’Alessio: Shume plak per Anna-n?

11/07/2009 12:55

Gigi D’Alessio e Anna Tatangelo perfaqesojne nje prej cifteve me te rendesishem te botes se spektaklit italian.

Kur historia e tyre u publikua menjehere shperthyen edhe polemikat, ne lidhje me diferencen e moshes, martesen e kengetarit qe e mori era…Megjithate vitet e fundit ata kane treguar se jane shume solide me njeri-tjetrin dhe se dashurine e tyre duan ta bekojne edhe me nje femije.

Jeta e tyre eshte shume impenjative pasi duhet te ndahen per dite te tera prej koncerteve, megjithate Gigi gjen kohe dhe flet per partneren e tij ne nje prej revistave italiane.

“Ana per mua ishte si te jetoja ne nje stine te re. Rijetova pranveren dhe sensacionin e saj. Ndonjehere nis e mendoj per diferencen e moshes qe ka mes nesh dhe ne te ardhmen ndoshta mund t’i kushtohem me shume vetmise”, thote Gigi.

Top Channel