Nuk gjen pune se eshte i shendoshe

22/06/2009 10:05

Eshte dobesuar dhe tani peshon ‘vetem’ 180 kilograme e megjithate nuk arrin te gjeje pune per shkak te permasave trupore.

37-vjecari ben apel per ndihme dhe per ta punesuar, pasi ai po perpiqet te dobesohet edhe me teper.

Superobezi tregon se ne moshen 12-vjecare peshonte 100 kilograme, po faj per kilet e teperta kane ilacet qe ka perdorur kur ishte femije, per shkak te nje aksidenti ne kembe.

Top Channel