SHBA, kthehet ne shtepi pas 54 vjetesh

18/06/2009 10:00

John Robert Barnes, sot 56 vjec ndersa bente disa kerkime ne internet, njohu veten e tij ne nje foto te publikuar, ku thuhej se 54 vjet me pare nje femije ishte zhdukur pa lene gjurme.

Pasi jetoi jo shume mire ne familjen ku u rrit, Barnes njoftoi policine dhe u prezantua te prinderit e tij te vertete, te cilet jetojne ne New York.

Vetem testi i ADN-se mund te vertetoje se Barnes ne realitet Steven Damman, eshte djali i Jerry dhe Marilyn Damman, i zhukur ne 1955.

Top Channel