Foto nudo e Carla Brunit, ne ankand ne Berlin

27/05/2009 11:20

10 foto te zonjes se pare te Frances, Carla Bruni, mes te cilave edhe nje nudo, do te dalin ne ankand ne Berlin me 4 qershor. Ish-modelja italiane ka pozuar per disa fotografe, si dhe per stilistin Karl Lagerfeld.

Sipas gazetes “Build”, ankandi do te mbahet ne Vilen Grisebach, Fasanenstrasse 25. Mes fotove qe do te dalin ne shitje eshte edhe nje e fotografes Pamela Hanson, “Carla Bruni in bed”, e botuar ne revistat “Vogue” dhe “Marie Claire” ne vitin 1994.

Carla shfaqet nudo ne nje shtrat, me carcafe te bardhe ne sfond. Pritet qe nje foto te shitet per 2500-3000 euro, por duke pare se behet fjale per zonjen e pare franceze, cmimi mund te rritet.

Top Channel