Tretja e mirë apo e keqe/ Si ndikon në peshën tuaj dhe çfarë duhet të bëni
Si të kuroni infeksionet në mishrat e dhëmbëve/ Metoda natyrale në shtëpi
Hudhër me limon për të pastruar enët e gjakut në 40 ditë
POP NEWS
Sa u shpall vendimi i gjyqit, regjisori heq mbajtësen që e ndihmonte për të ecur!
Pentagoni ndërton raketën bërthamore hapësinore për të mundur Kinën drejt Hënës së re
Metallica anulon show-n, droga “rrëzon” vokalistin
Sot audicione të tjera të dyta në “Take Me Out Albania”, jeni ende në kohë të bëheni pjesë!
POP NEWS
Bulizmi, 15 vjeçari vret veten pas ngacmimeve të vazhdueshme në shkollë
Pezullohet doktori për heqjen e vaginës së transseksualit pa ‘miratimin e qartë’
Të pastrehët po shtypen për vdekje pasi futen në kazanët e plehrave për të fjetur
Daniela Koka: Estetika është e bukur por jo të abuzosh me të, njerëzit janë kthyer në klone
POP NEWS
Ndryshimi midis pandemisë dhe epidemisë?
Britaniku gjendet ‘i larë’ në gjak pas luftës me thika me bashkëshorten tailandeze
Ky është ushqimi që na mbron nga viruset! Blerina Bombaj: Konsumojeni në çdo vakt!
3 majmunë babunë arratisen nga qendra kërkimore në Sydney (video)
POP NEWS
“Nga mbrapa dukej tamam, sa ktheu fytyrën thashë gjynah”, këngëtarja tregon takimin me partnerin
“Shoqja e ngushtë doli me Koronavirus”, modelja shqiptare tregon si i shpëtoi virusit në Seul
3 majmunë babunë arratisen nga qendra kërkimore në qendër të Sydney (video)
Campbell shkëlqen në pasarelë, mbështet stilistin nigerian
POP NEWS
Durrësi zgjedh më të bukurën! Konkurs bukurie në qytetin që po vuan pasojat nga tërmeti
SHBA prezanton ‘anti-Gretën’, 19-vjeçaren mohuese të ndryshimeve klimatike që flet në konventën republikane
Më shumë